Často kladené otázky

Proč je třeba s terapiou rakoviny začít ihned po stanovení diagnózy?
Rakovina je závažné onemocnění, které může velmi rychle vést k smrti, pokud se neléčí. Další problémy mohou nastat v případě, že rakovina metastázuje. Je nezbytné aplikovat standardní terapie a kromě toho používat i Varumin®, což zlepší očekávané výsledky. Výrobce doporučuje začít užívat Varumin® co nejrychleji.

Co je Varumin®?
Varumin® je bylinným doplnkem výživy vyrobený z účinných látek bylinného původu. Varumin® bojuje především proti rakovině. Zlepšuje celkový stav organizmu.

Co dokazuje, že Varumin® funguje?
Odborníci ze Světové zdravotní organizace provedli studii přípravku Varumin®, studie probíhá v makedonském klinickém centru ve Skopji. Varumin® používá velký počet lékařů z různých zemí a tisíce spokojených zákazníků. Varumin® je dodáván téměř do všech zemí na světě už více než 20 let.

Jaké typy rakoviny lze přípravkem Varumin® ošetrovať?
Nejlepší výsledky jsou dosahovány při použití přípravku Varumin® v případě rakoviny měkkých tkání (např. rakovina plic, rakovina prostaty, rakovina prsu a rakovina zažívacího ústrojí); máme však zdokumentované případy všech typů rakoviny a celkové vyléčení uživatelů.

Může se přípravek Varumin® užívat spolu s chemoterapií a radioterapií?
Ano. Možnost interakce mezi těmito terapiemi neexistuje. Lze očekávat jen lepší výsledky.

V jakých jiných situacích kromě rakoviny lze přípravek Varumin® užívat?
Při vyčerpání organismu, pro zvýšení imunity kromě standardní terapie u akutních a chronických onemocnění, u anémií, při roztroušené skleróze, při poruše imunity a při špatném celkovém stavu organismu.

Lze přípravek Varumin® užívat i s jinými léky nebo bylinnými produkty?
Ano. Je však třeba dávat pozor na to, zde nejste na některou složku přípravku Varumin® citliví.

Jaké jsou doporučené dávky přípravku Varumin®?
Každá terapia začíná užíváním celé lahvičky přípravku Varumin® 1. O šest hodin později se užívá jedna polévková lžíce (10 ml) přípravku Varumin®2. Jednu polévkovou lžíci přípravku Varumin®2 je třeba užívat čtyřikrát denně (což neznamená, že se musí užívat výlučně na 6 hodin). Pokud se přípravek užívá v souladu s normálním rozvrhem, pak by se celé balení přípravku Varumin® mělo užívat po dobu asi 5 dnů. V případě kostních nádorů, nádorů v hlavě a velmi metastazovaných nádorů se musí Varumin® užívat 5krát denně.
Děti mohou Varumin® užívat 3krát denně.
Během terapie pomocí přípravku Varumin® se nedoporučuje dělat přestávky. Později, po stabilizaci stavu uživatela, lze dávkování přípravku Varumin® snížit nebo prodloužit interval mezi užitím. (Místo užívání každých šest hodin může být přípravek užíván každých osm nebo dvanáct hodin).

Jak dlouho trvá terapia?
První výsledky lze očekávat po 4 týdnech používání (4 balení přípravku Varumin®). Pokud se zlepší celkový stav organismu nebo krevní obraz, měla by terapia pokračovat dalších 6 měsíců. Po této terapii není nutné, avšak je vhodné, užívat 1-2 dávky ročně.

Může se mezi dávkováním přípravku Varumin®1 a Varumin®2 jíst?
Ano, samozřejmě. Důležité je to, aby první lžíce přípravku Varumin®2 byla užita po uplynutí šesti hodin od užití přípravku Varumin®1 a jednu hodinu po jídle.

Existuje speciální dieta, která by se měla během terapie dodržovat?
Speciální dieta existuje, avšak nikoliv z důvodu užívání přípravku Varumin®, nýbrž z důvodu zdravotního stavu organismu. uživatel musí přestat jíst potraviny, které živí rakovinné buňky.

V souvislosti s dietou se naším uživatelům doporučuje následující:

Není povoleno: červené maso, mléčné výrobky s vysokým obsahem tuku, vejce, bílý cukr, hrozny – obecně platí, že je třeba vyloučit sladká a tučná jídla.

Doporučujeme: ryby, bílé kuřecí maso, čerstvé ovoce (kromě hroznů), zeleninu, všechny druhy obilovin, hnědý cukr, nízkotučné mléko, jogurt a podobně.

Tento způsob stravování se doporučuje za účelem zlepšení zdravotního stavu uživatela, nesouvisí s užíváním přípravku Varumin®.

Co mám dělat v případě průjmu?
V případě závažného průjmu zkuste dávku přípravku Varumin® snížit. K této situaci může dojít, pokud používáte Varumin®2 čtyřikrát denně v kombinaci s jinými produkty, které obsahují aloe. V takovém případě byste měli přestat užívat jiné produkty obsahující aloe.

Které testy byly provedeny za účelem potvrzení kvality přípravku Varumin®?
Každá série přípravku Varumin® se testuje v naší laboratoři i v národní akreditované laboratoři. Tyto testy prokazují, že Varumin® neobsahuje mikroorganismy, těžké kovy, pesticidy ani jiné chemikálie.